Epoxidové stolíky

Partnerský projekt slovenskej tvorby epoxidových stolov pre všetkých

V súčasnosti je jedným z najväčších noviniek vo svete práve epoxid. Kým doteraz sme jeho vlastnosti využívali predovšetkým v stavbárskom odvetví, dnes sa objavujú už aj v interiéri či exteriéri vo forme nábytku. Tým podstatným je väzba drevo-epoxid, vďaka ktorej vznikli skutočne nádherné sady jedálenských a konferenčných stolov. 

Slovensko však v tomto smere akosi stále zaostáva a cez všetky iniciatívy sa táto novinka do povedomia ľudí stále nedostala. Ak je niečo k dispozícii, stojí to niekoľko tisíc eur, pretože táto zložka sa na trhu ešte rozvinula- neexistuje konkurencia. 

Konferenčné stoly ktoré ozdobia vašu obývačku

Ponúkam pre Vás stavbu epoxidovo-drevených stolov do obývačky s podstavou z uhlíkovej ocele a s vrchnou doskou vytvorenou z prírodného masívneho dreva rozličného druhu a epoxidu. Ako to prebieha? 

1. Návrh a projektová dokumentácia

Povedzte, čo by sa vám páčilo a aké rozmery požadujete a vaša dokumentácia je na ceste k vám. Spracuje sa vzhľad a celkové prevedenie, prípadne dizajn, po akom túžite. Až následne sa výroba môže začať! 

2. Samotná výroba a cena

K tej sa pristúpi až po vzájomnej dohode medzi výrobcom a vami ako zákazníkom. Vzhľadom na handmade zákazkové spracovanie presne na mieru trvá samotná výroba v rozmedzí 4-5 týždňov. Cena sa odvíja od druhu materiálu, veľkosti, spracovania a aj samotného epoxidu. Pre viac upresňujúcich informácii volajte na číslo 0915 542 742 alebo email luadamcik@gmail.com. 

Zdroj: internet (ilustračný obrázok)

Zdroj: internet (ilustračný obrázok)

Zdroj: internet (ilustračný obrázok)